Jak działa Braveran? Skuteczność popularnego suplementu w leczeniu potencji

Na pewnym etapie życia każdego mężczyzny, przychodzi taki moment, gdy przygodna zabawa z partnerką, pomimo wszelkich starań, przestaje przynosić tyle samo satysfakcji co kiedyś. Dzieje się tak z wielu powodów. Najczęściej jest to spowodowane zmianami hormonalnymi, postępującym wiekiem, chorobami i zaburzeniami w sferze psychicznej (stresem, przeżyciami, kompleksami). Metody leczenia tego typu dysfunkcji mogą pomóc natychmiastowo, pod warunkiem użycia odpowiednich środków. Jednym z zyskujących na popularności produktów jest Braveran. Dowiedz się jak działa, kiedy go przyjmować i jaka jest jego ogólna skuteczność.

Braveran – czym jest popularny preparat?

Braveran to coraz popularniejszy suplement diety firmy Aflofarm. Reklamowany w reklamach telewizyjnych “na biwaku” czy “w kosmosie”, wzbudza wiele kontrowersji i jest obiektem wielu żartów. Według producenta odpowiedzialnego za produkcję reklamy, Braveran to polepszona potencja, zapewnienie długich erekcji i wysoka intensyfikacja doznań seksualnych.

Najważniejsze w przypadku tego produktu są jego skład i koszt, jaki będziemy musieli ponieść za przyjemność skorzystania z tego alternatywnego rozwiązania. Nazwać można je alternatywnym, gdyż tabletki te zawierają substancje występujące wyłącznie w naturze. Niestety, nie sprawia to że są one wolne od skutków ubocznych. W składzie znajdują się:

 • 2 makroelementy: cynk i selen,
 • Witamina E,
 • l-arginina,
 • buzdyganek ziemny,
 • korzeń Maca,
 • wyciąg z żeń-szenia,
 • szafran.

Są to związki znane ze swojego dobroczynnego wpływu na ogólny stan zdrowia organizmu i sprawność seksualną mężczyzn. Każdy z tych składników pełni swoją funkcję. Bardzo prawdopodobne, że w przypadku zaburzeń potencji przy takim połączeniu uzyskamy zauważalny efekt.

Jak działa Braveran? Czy jest inwazyjny?

Braveran swoje działanie opiera na naturalnych składnikach: ekstraktach, witaminach i minerałach. Decydującym składnikiem jest tutaj l-arginina – aminokwas kodowany przez DNA uczestniczący w przemianach azotowych. Poszczególne składniki pełnią odrębne funkcje, w połączeniu dając oczekiwany rezultat. Ponieważ jest to suplement, jest znacznie mniej inwazyjny od farmaceutycznych leków OTC takich jak Maxigra Go czy Viagra. Z tego względu, jest on bardziej kosztowny i tym samym nie jest aż tak silny.

 • Ekstrakt z korzenia macy w ilości 165 mg korzystnie wpływa na funkcje rozrodcze i stymuluje libido (również u kobiet),
 • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego w ilości 50 mg wspomaga potencję i wydłuża erekcję. Od lat 70. jest znanym afrodyzjakiem stosowanym przez bezpłodne pary.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia w ilości 71 mg zwiększa syntezę azotu, ułatwiając przepływ krwi do ciał jamistych prącia.
 • Wyciąg z szafranu w ilości 40 mg to kolejny afrodyzjak, który zwiększa libido i podnosi zainteresowanie płcią przeciwną.
 • Cynk, selen oraz Witamina E w wysokich dawkach uzupełniają możliwe niedobory, poprawiając samopoczucie i zapewniając regulację hormonów (w tym testosteronu).

Opisane dawki są dostępne w 4 tabletkach tego preparatu.

Braveran – poprawne stosowanie i dawkowanie

Aby prawidłowo zastosować Braveran, należy znać jego dawkowanie. To określane jest w tabletkach. W jednym opakowaniu za kwotę około 25 zł znajdziemy 8 tabletek. Do uzyskania satysfakcjonującego efektu zalecane jest zażycie 4 tabletek. Suplement idealnie jest zażyć godzinę przed stosunkiem, popijając wodą. Spożycie dawki wyższej niż zalecana nie przyczyni się do poprawy efektów. Można stosować jeden raz w ciągu doby. Aby zmaksymalizować skuteczność, Braveran powinno się traktować jako suplement wspomagający dobrze zbilansowaną dietę.

Braveran – skutki uboczne i zamiennik

Jak każdy preparat apteczny, może nieść ze sobą niepożądane działania. Szczególnie narażone są osoby cierpiące na nadciśnienie, z chorobami układu krążenia i po przebytym zawale. Jeśli nie jesteśmy pewni co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli jesteśmy uczuleni na któryś ze składników, pod żadnym pozorem nie powinniśmy go przyjmować. Pacjenci korzystający z alternatywnej terapii suplementem Braveran, najczęściej skarżą się na:

 • bóle i zawroty głowy,
 • swędzenie,
 • nudności,
 • gazy,
 • częstomocz.

Proponowanym zamiennikiem bez recepty jest Kamagra, w której składzie znajdziemy sildenafil – w dawce 100 mg. Podobnie jak Braveran, kupimy ją bez recepty – także w aptece internetowej. Jej zaletą jest prosty skład, obejmujący tylko jeden składnik o znacznie silniejszym działaniu znanym też z popularnej Viagry.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *